SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
MÖLNDALS ALLMÄNNA SIMSÄLLSKAP
HJÄRTA - UTVECKLING - FRAMGÅNG
FASTANSTÄLLD PERSONAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anneli Aspestedt Schyum

Administratör & ekonomi 

 

anneli@mass.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dylan Saleh

Administratör & simtränare
Jobbar med D- och E-grupperna, samt med träningsgrupperna och i teknikskolan

 

dylan@mass.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emma Särmalm

Administratör & skolsim 

 

emma@mass.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jennifer Nilsson

Verksamhetsansvarig simkunnighet och skolsim 

 

jennifer@mass.se 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Johanna Svensson 

Administratör & simtränare
Jobbar med de äldsta tävlingssimmarna, samt med diverse tävlings- och träningsgrupper

 

johanna.svensson@mass.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jonathan Sühl 

Administratör & simtränare
Jobbar med några av de äldre tävlingssimmarna, samt diverse tävlings- och träningsgrupper

 

jonathan@mass.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julia Nyqvist 

 

Administratör & simtränare
Jobbar främst med A- B- och C-grupperna

 

julia@mass.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lindakatarina Ek 

Klubbchef 

 

lindakatarina.ek@mass.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shyama Olsson

Administratör & siminstruktör

Jobbar mycket med parasim- och teknikskolan

 

shyama@mass.se